V4 Innovátorok tréning programja Izrael Állam közreműködésével

A visegrádi országok, Izrael Állam és a Nemzetközi Visegrádi Alap is közös projektet indít „V4 Innovators in Israel Training Program” néven, amelyre startupok jelentkezését várják. A benyújtott érvényes pályázatok közül minden V4 országban egy helyi értékelő bizottság választja majd ki az írásbeli pályázat és egy szóbeli interjú alapján azt a hét nyertes pályázót, akik a képzésen részt vehetnek.

V4 Innovátorok tréning programja

A „V4 Innovators in Israel Training Program„ a visegrádi országok, Izrael Állam és a Nemzetközi Visegrádi Alap közös projektje, amelyre startupok jelentkezését várják 2018. október 22-ig. A program a V4 országok startupjai számára nyújt segítséget innovatív vállalkozásaik fejlesztéséhez, valamint sikeresebbé és piacképesebbé válásukhoz.

A képzés 2018. december 3-19. között kerül megrendezésere Izraelben.

További információk: https://www.visegradfund.org/news/call-applications-v4-innovators-israel-training-program/