Holland Üzleti Nap a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamarában

A Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara a Holland Királyság Magyarországi Nagykövetségének megkeresése nyomán Holland Üzleti Napot szervez a Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamarában, melynek programja a Kamara honlapján ITT  található.

A rendezvényen a Nagykövetség Konzuli Osztályának munkatársai is jelen lesznek, akik a vállalkozói programmal párhuzamosan készséggel adnak információt az érdeklődőknek.

A Nagykövetség a rendezvényt nyitottá kívánja tenni egyetemi hallgatók számára is. A rendezvényen való részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött. Regisztrációkat a Kamara honlapján vagy a felhelyesnejudit@gymskik.hu  email címen várják 2018. október 26-ig.