Hallgatói Pannónia Pályázat 2024/25 eredmény

Pannónia Ösztöndíjprogram 2024/25
Pályázati eredmények

A Széchenyi István Egyetem Mobilitási Bizottsága döntést hozott a 2024/25-ös tanévre vonatkozó hallgatói Pannónia Ösztöndíjpályázatok eredményéről.

A lista a következő linken tekinthető meg: Pannónia_eredmény

A táblázatban a pályázók Neptun-kódjuk alapján tudják azonosítani magukat.

Azokat az országokat vagy intézményeket, amelyekre egyetemünk jóváhagyta a pályázatot, félkövér betűvel jelöltük.
Az utolsó oszlop az enyert ösztöndíj összegét jelöli.

Tanulmányi célú pályázat esetén a közeljövőben nominálni fogjuk a hallgatókat a jóváhagyott intézményekbe.

Ezt követően a partneregyetemek tájékoztatják őket arról, hogy milyen lépések során tudnak hozzájuk bejelentkezni az adott félévre.
A hallgatóknak önállóan kell a jelentkezést, valamint az utazás szervezését intézni.

Szakmai gyakorlat esetén a hallgatók egyéni feladata a jóváhagyott országban fogadó vállalat keresése.

Bármely kérdés esetén forduljanak hozzánk az exchange@sze.hu e-mail címen.