Erasmus ösztöndíj 2019/2020 pótpályázati eredmények

2020/2021 évi külföldi ösztöndíjasok listája pótpályázatokkal együtt

itt tekinthető meg.

(utolsó módosítás: 2020.11.22.)

A pótpályázat során a rendelkezésre álló keret minden érvényes pályázattal rendelkező hallgató támogatását lehetővé tette, a nyertesek sorában a támogatott összeg szerepel.

A kiutazás adminisztratív teendőiről ezen az oldalon talál információt (tájékoztató előadás anyaga és a letölthető dokumentumok)

A táblázatban találhatóak a támogatott hónapszámok és a fogadó intézmény.

A listában szereplő összegek a megadott hónapokra eső összes ösztöndíj, az EU által megadott ösztöndíjkategóriák alapján

Minden Erasmus ösztöndíjban részesülő hallgatónak joga van - rászorultság esetén - az alábbi kiegészítő ösztöndíjakra pályázni:

- Szociális támogatás 2019/2020
- Fogyatékossággal élő vagy tartósan beteg hallgatóknak, oktatóknak

A következő napokban minden Erasmus tanulmányi ösztöndíjat nyert hallgató fogadóintézményét kiértesítjük (akinek a neve mellett vastag betűs az intézmény), de a hivatalos jelentkezés a fogadó intézménynél  a hallgató saját feladata!

Szakmai gyakorlati helyet a hallgatónak önállóan kell találnia!

Az ösztöndíj felhasználásával kapcsolatban

2019. október 22-én 16:00-tól Széchenyi Egyetem Étteremben (Menza)
TÁJÉKOZTATÓT tartunk,

melyen a jelenlevőkkel ismertetjük a külföldi ösztöndíjjal kapcsolatos adminisztratív tennivalókat volt Erasmus ösztöndíjasok segítségével. Az előadás után fogjuk tartani a külföldi hallgatók főzőversenyét is, melynek értékelésére (kóstolásra) minden érdeklődőt örömmel hívunk (a részvétel ingyenes).

Az ösztöndíjjal, utazással kapcsolatos kérdések esetén az inagy@sze.hu e-mail-címeken érdeklődhet.