CEEPUS freemover ösztöndíj felhívás 2020/21-es tanévre

A bejegyzés érvényessége lejárt!

Image

IRÁNY KÖZÉP-EURÓPA! - CEEPUS FREEMOVER HALLGATÓI ÉS OKTATÓI ÖSZTÖNDÍJAK: 2020/2021 ŐSZI FÉLÉV

A 2020/2021-es tanév őszi félévére az alábbi CEEPUS országokba nyújtható be freemover pályázat:

Albánia, Ausztria*, Bosznia-Hercegovina, Bulgária, Csehország, Észak-Macedónia, Koszovó, Lengyelország*, Montenegró, Románia, Szerbia, Szlovákia és Szlovénia.

*Ausztria és Lengyelország esetében kérjük, előzetesen tájékozódjanak a fogadó ország nemzeti irodájánál.

Figyelem!

A pályázás és - nyertes pályázat esetén - a kiutazás előtt a pályázó felelőssége az adott célország beutazási rendelkezéseinek és a mindenkor hatályos hazai járványügyi intézkedéseknek, valamint a küldő, illetve fogadó intézmények irányelveinek ismerete, illetve a fogadó intézmény fogadókészségének egyeztetése.

Részletes információ és jelentkezés: https://tka.hu/hir/14119/irany-kozep-europa---ceepus-freemover-hallgatoi-es-oktatoi-osztondijak-20202021-oszi-felev